پروژه سیستم خبره عیب یابی خودرو

موضوع : پروژه پرولوگ عیب یابی خودرو مناسب برای درس سیستم خبره و هوش مصنوعی

نکته : این پروژه همراه با فیلم آموزشی و داکیومنت میباشد

در این سیستم قصد داریم با در نظر گرفتن یک سیستم واقعی که در حال حاضر وجود دارد و یک یا چند فرد خبره  در این سیستم مشغول کار هستند ، سیستمی را شبیه سازی کنیم که بتواند مانند آن افراد خبره با استفاده از تعاملاتی که با افراد درگیر با سیستم انجام می دهد ، نزدیکترین جواب ممکن به فرد خبره را به فرد درگیر ارائه کند . در این زمینه من تصمیم به ساخت یک برنامه کردم که بتواند در یک سیستم تشخیص عیب یابی خودرو با سوالاتی که از کاربر می پرسد و جوابهای که به صورت درست یا غلط جمع اوری می کند در نهایت بیماری مورد نظر کاربر را تشخیص دهد و به او ایراد خودرو را نشان می دهد .

 

پروژه پرولوگ عیب یابی خودرو

 

پروژه پرولوگ عیب یابی خودرو شامل بخش های زیر میباشد

الف – سورس برنامه که شامل یک فایل با پسوند .pl بوده و قسمت اصلی پروژه را تشکیل میدهد

ب – داکیومنت پروژه که درباره نحوه کار پرولوگ ، نحوه کد زدن در پرولوگ ، سورس برنامه و … میباشد فرمت داکیومنت ورد بوده و قابلت تغییر دارد

ج – فیلم آموزشی پروژه که نحوه ران کردن و استفاده از پزوژه را به زبان فارسی بیان میکند

از مزایای این پروژه میتوان به فارسی بودن برنامه ، داکیومنت خوب و جامع و همچنین فیلم آموزشی به زبان فارسی اشاره کرد منظور از فیلم آموزش پروژه نحوه استفاده و راه اندازی پروژه

قیمت : ۱۰,۰۰۰ تومان ده هزار تومان

دانلود جزوه سیستم های خبره

نکات مهم در هنگام خرید آنلاین از مسترآیتی

توجه :در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید و همچنین شما میتوانید از تمامی در گاه های بانکی اقدام به پرداخت کنید ، پس از پرداخت لینگ دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

توجه : عملیات خرید آنلاین و ارسال لینک دانلود به ایمیل شما به صورت خودکار انجام شده و کمتر از ۳۰ ثانیه طوا میکشد.

۱ – در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید بدلیل اینکه لینک دانلود محصول به ایمیل شما به صورت خود کار فرستاده میشود.

۲ – بعد از انجام عملیات پرداخت ، لینک دانلود در همان لحضه به شما نشان داده میشود و به ایمیل شما نیز ارسال میشود ، خواهشمندیم از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل فرمایید.

۳ – بعد از انجام عملیات پرداخت کد پیگیری برای شما به نمایش در میآید بهتر است آن را در جایی ذخیره کنید برای پیگیری های بیشتر.

۴ – در صورت هرگونه مشکل در پرداخت میتوانید در پایین همین مطلب در قسمت نظرات مشکل خود را اعلام فرمایید یا با ایمیل آدرس ahadian2@gmail.com و یا شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۸۶۷۷۰ و یا شماره تلفن ۰۲۱۳۳۵۰۳۶۴۶ با ما در تماس باشید.

۵ – در صورتی که ایمیل از ما دریافت نکردید به پوشه espam میل خود مراجعه کنید.

۶ – هرگونه کپی کردن و استفاده از این محصول در سایت های دیگر غیر قانونی بوده و بر اساس قانون انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.

نـظــــر کـاربــران

نـظــــرات و پــیام های شما برای ما مـهـم اسـت.  • سلام … این پروژه های خبره در سطح پروژه درس سیستم های خبره رشته ی هوش مصنوعی ارشد هم هست یا نه؟ مرسی
مطالـب مرتـبـط

لطفا از مطالـب مرتـبـط دیدن فرمایید.تماس با ما

  • میدان شهدا - خیابان ایران - خیابان مهدوی پور پلاک 30 -شرکت تهران آی تی و مستر آی تی
  • 09121486770
  • 02133503646
  • ahadian2@gmail.com
کلیه حقوق مادی و مادی این اثر برای مستر آی تی محفوظ است
با مــا در تـــماس باشید
تلفن : 02133503646
تلفن همراه : 09121486770
ایمیل : ahadian2@gmail.com
آدرس : میدان شهدا خیابان ایران خیابان مهدوی پور پلاک 20