دانلود پروژه سیستم مدیریت محتوا cms

دانلود پروژه سیستم مدیریت محتوا cms

موضوع : دانلود پروژه سیستم مدیریت محتوا cms + فیلم آموزشی + داکیومنت

عناوین پروژه :

۱ – پروژه سیستم مدیریت محتوا cms

۲ – پروژه سیستم مدیریت محتوا وردپرس wordpress

۳ – پروژه فروشگاه الکترونیکی

۴ – پروژه کسب و کار الکترونیکی

۵ – پروژه تجارت الکترونیکی

۶ – پروژه پیاده سازی مدل های تجارت الکترونیکی

۷ – پروژه یا پایان نامه مناسب رشته های فناوری اطلاعات کلیه گرایش ها و نرم افزار و …

سازماندهی و مدیریت

۱ – سطح دسترسی : پروژه قادر است ۵ سطح برای کاربران تعیین کند. بنابراین با توجه به سطحی که شما برای یک کاربر خاص تعیین می کنید آن کاربر به امکانات خاصی دسترسی پیدا می کند.

۲ – مشخصات کاربران : هر کاربری پس از ثبت نام می تواند مشخصاتی برای خود نظیر آدرس ایمیل – آی دی مسنجر – کمی در مورد خودش و … رو تعیین کند و شما می توانید هر قسمتی را با توجه به نیاز در وبلاگ و سایت خود قرار دهید.

۳ – کاملا دینامیک و انعطاف پذیر : شما در پروژه چیزی با نام بازسازی نمی بینید. تمام مطالب و صفحات با توجه به نیاز کاربر در همان لحظه ساخته می شود. این بدین معناست که صفحات شما به سرعت ساخته و نمایش داده می شود و میزان حجمی که روی هاست شما اشغال می شود بسیار پایین است.

ساخت محتوا

۱ – رمز عبور برای مطالب : شما می توانید براحتی برای مطالب و صفحات خود رمز عبور قرار دهید. بدین صورت بازدیدکنندگان تنها در صورت وارد کردن رمز صحیح قادر به مشاهده مطالب خواهند بود.

۲ – فرستادن مطلب برای آینده : شما قادر هستید مطلبی را امروز بنویسید و با تنظیم کردن آن کاری کنید که وردپرس بطور خودکار آن مطلب را در تاریخ و ساعت مشخص شده توسط شما به سایت بفرستد.

۳ – بارگذاری فایل و تصاویر : شما بصورت مستقیم در قسمت نوشتن مطالب در وردپرس قادر هستید فایل ها و تصاویر مورد نیاز خود را بصورت مستقیم بارگذاری ( آپلود ) کرده و تنها با یک کلیک آنرا درون مطلب خود جاسازی کنید.

۴ – دسته بندی مطالب : شما قادر هستید برای یک مطلب بی نهایت دسته بندی و موضوع تعیین کنید. همچنین می توانید برای موضوعات زیر مجموعه و برای زیر مجموعه ها نیز زیر مجموعه و الی آخر تعریف کنید .

۵ – شکلک ها : بصورت خودکار کاراکترهایی مانند “:)” را تبدیل به شکلک ها می کند.

۶ – ارسال مطلب بوسیله ایمیل : شما قادر هستید وبلاگ خود را با ایمیل بروز کنید.

۷ – ستون کناری : شما می توانید براحتی آب خوردن ستون کناری وبلاگتان را تغییر دهید. کافیه گزینه های مورد نیاز را با موس کشیده و در جای مناسب رها کنید.

بخش مشتریان

قابلیت خرید بی نهایت محصول
قابلیت عضویت در سایت
قابلیت پیگیری محصولات سفارش داده شده
قابلیت پرداخت آنلاین بوسیله درگاه های بانکی
قابلیت جستجو در بین محصولات
قابلیت ارسال دیدگاه/نقد و بررسی برای محصولات
قابلیت انتخاب پرداخت نقدی/پرداخت در هنگام تحویل
قابلیت مشاهده سوابق خرید کاربری
قابلیت دانلود محصولات دیجیتالی پس از پرداخت وجه
قابلیت انتخاب درگاه پرداخت بانکی
سبد خرید کاربر
قابلیت جستجوی محصولات بر اساس فیلتر گذاری ها
وجود ابزارک جستجوی محصولات بر اساس قیمت
ابزارک های برترین محصولات ، پر فروش ترین و پربازدید ترین محصولات فروشگاه
ارائه لینک دانلود به ایمیل و حساب کاربری در محصولات قابل دانلود
اطلاع رسانی به کاربر و مدیر از طریق پیامک (افزونه)

بخش مدیریت

قابلیت دسته بندی محصولات
قابلیت ارسال محصولات فیزیکی ، مجازی و یا محصولات قابل دانلود!
تنظیمات گسترده برای ایجاد محدودیت و امنیت فایل های قابل دانلود
قابلیت مدیریت و افزودن بی نهایت محصول
امکان جستجو در بین محصولات
قابلیت نوشتن توضیحات کوتاه ، توضیحات کامل ، انتخاب وزن ، ارتفاع و جزئیات کامل محصول
قابلیت تعریف تصویر اصلی و گالری تصاویر محصولات
قابلیت تعیین قیمت اصلی و قیمت حراجی محصول
قابلیت تعیین نمودن تاریخ انقضاء برای فروش ویژه
قابلیت تعریف و مدیریت صفات محصول
قابلیت مدیریت روش های جمل و نقل محصولات
قابلیت تعیین مالیات برای محصولات
امکان گزارش گیری بر اساس متد و روش های مختلف (گزارش گیری نوع محصول ، دسته بندی ، بازه زمانی ، فروش ، تخفیف ها ، و…)
نمایش گزارش ها به صورت نمودار های گرافیکی
قابلیت مدیریت و تعریف کوپن تخفیف همراه با ایجاد محدودیت استفاده ، تعداد ، کاربران ، تاریخ و…
سیستم مدیریت درگاه های پرداخت بانکی
مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش ها
قابلیت ثبت یادداشت برای مشتری
وجود ابزارهای مختلف برای پاک کردن مخزن موقت
وجود ابزار های دقیق برای سنجش و بررسی صحت کارکرد فروشگاه
و قابلیت های فراوان دیگر که با نصب سیستم متوجه خواهید شد.

پرداخت ها

قادر هستید به سه روش پرداخت الکترونیکی ، پرداخت درب منزل یا پرداخت به وسیله چک محصولات خود را به فروش برسانید

حمل و نقل

براحتی اقدام به تنظیم روش های حمل و نقل رایگان ، هزینه ثابت و یا متغیر کنید! در ووکامرس می توانید روش های حمل و نقل دلخواه برای هر محصول تعیین کنید

تنوع محصولات

نگران فروش محصولات مختلف خود نباشید! در ووکامرس می توانید یک محصول دیجیتال (قابل دانلود)، مجازی و یا فیزیکی را به فروش برسانید!

مالیات

می خواهید برای محصولات خود مالیا تعیین کنید؟ جای نگرانی نیست! گزینه های مختلفی برای تعیین نرخ مالیات (مالیات ثابت و یا ارزش افزوده) ایجاد کرده است

بازاریابی

براحتی اقدام به ایجاد کد های تخفیف (کوپن) کنید و آن ها را بر اساس نوع محصول ، دسته بندی ، محدودیت استفاده و یا تاریخ خاص به مشتریان ارائه دهید.

چکیده داکیومنت 

در سال ۱۹۹۵ تعداد کاربران اینترنتی تنها ۱۳ میلیون نفر در سراسر جهان بود. این در حالی است که این رقم در سال ۲۰۰۵ یعنی فقط ۱۰ سال بعد به ۱ میلیارد نفر رسید. این رشد انفجاری موجب شد تا کاربران زیادی به لزوم استفاده از اینترنت و وب پی برده و در فاصله این سالها تعداد صفحات وب بر روی شبکه جهانی وب، به ۶۰ میلیارد نفر رسید. این نیاز روز افزون، شرکتهای طراح وب را بر آن داشت تا نرم افزارهای جامع همه منظوره که منطبق بر نیاز اغلب مشتریان باشد و به صورت قالبی منعطف بتوان بیشتر وب سایتهای اینترنتی را با آن ها راه اندازی کرد را طراحی کنند. اینگونه نرم افزارها را بعد ها نرم افزارهای مدیریت محتوا یا CMS نامیدند.

اما ایراد اینگونه نرم افزارها این بود که یک تعامل یک سویه با مخاطبان برقرار می نمود و فقط در راستای اطلاع رسانی به ایشان طراحی و پیاده سازی شده بود. این در حالی بود که بازدید کنندگان از سایتهای اینترنتی به دنبال سایتهایی بودند که به نوعی در گوشه ای از آن سهمی داشته باشند. با توجه به این موضوع،پرتال های اینترنتی پا به عرصه وجود گذاشتند و با ارائه سرویسهای دو سویه ، مخاطبان سایت را دربروزرسانی سایت سهیم کردند.

در کشور ما ایران نیز،پس از استفاده از سیستم های مختلف مدیریت محتوا غیر بومی و انواع پرتال های اینترنتی خارجی ، نیاز مبرمی به نرم افزار مدیریت محتوای بومی احساس میشد تا بتواند منطبق با سلیقه ها ، نیازها ، قوانین و مقررات بانکی و دولتی داخلی پاسخگوی نیازها و درخواست مشتریان باشد. با توجه به این مهم ، برخی از شرکتهای داخلی اقدام به طراحی و پیاده سازی اینگونه پرتال ها نمودند.

مقدمه 

سیستم های مدیریت محتوا نرم افزارهایی هستند مبتنی بر وب برای ایجاد و کنترل وب سایت ها. این نرم افزارها توانایی ایجاد یک وب سایت حرفه ای را بدون داشتن اطلاعات تخصصی در زمینه طراحی و مدیریت وب به ما می دهند. البته غنی تر بودن اطلاعات کاربر این سیستم ها، باعث کنترل هر چه بیشتر و بدست آوردن وب سایتی بهتر و کامل تر می شود. سیستم های مدیریت محتوا بر اساس زبان های برنامه نویسی مختلفی نوشته میشوند که پر کاربردترین و معروف ترین آنها PHP , ASP است. اکثر سیستم هایی که بر اساس PHP نوشته میشوند سیستم های مجانی (OPEN SOURCE) هستند که استفاده از آنها رایگان است. از جمله این سیستم ها میتوان به PHP nuke و word press اشاره کرد که اولی برای ساخت سایت های بزرگ و دومی بیشتر برای ساخت وبلاگ استفاده میشود. سیستم هایی که بر اساس ASP نوشته میشود بیشتر سیستم های سفارشی هستند که با توجه به نیازهای مشتری ساخته میشوند. که بعضا برای نوشتن این سیستم ها مبالغ هنگفتی پرداخت میشود. به عنوان مثال سایت یاهو دارای یک سیستم مدیریت محتوای سفارشی است که مخصوص همین سایت نوشته شده است. به این نکته توجه کنید که استفاده از این سیستم ها بیانگر بی دانشی نیست و مثلا فکر کنید سایتهای بزرگی مثل یاهو یا مای اسپیس که دارای سایتهایی با صدها هزار صفحه هستند را بخواهیم به صورت دستی طراحی و کنترل کنیم چه اتفاقی می افتد.

نکته دیگری که در مورد سیستم های مدیریت محتوا باید به آنها اشاره کرد توانایی شخصی کردن آنهاست. این عملکرد به وسیله وصله هایی که برای این نرم افزارها نوشته میشود امکانپذیر است. مثلا با افزودن یا کم کردن هر کدام از این وصله ها میتوان توانایی خاصی را به سایت خود بدهید. مثل ایجاد فرم تماس،تقویم ،ساعات شرعی،گالری عکس،معرفی محصول و …

در هر صورت سیستم های مدیریت محتوای زیادی وجود دارند که تعداد زیادی از آنها فارسی سازی شده اند و شما را برای ورود هر چه عمیق تر به دنیای وب ترغیب میکنند. فقط کافیست کمی درباره این موضوع در google جست و جو کنید.

قیمت پروژه : بیست و پنج هزار تومان “۲۵,۰۰۰”

نکات مهم در هنگام خرید آنلاین از مسترآیتی

توجه :در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید و همچنین شما میتوانید از تمامی در گاه های بانکی اقدام به پرداخت کنید ، پس از پرداخت لینگ دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

توجه : عملیات خرید آنلاین و ارسال لینک دانلود به ایمیل شما به صورت خودکار انجام شده و کمتر از ۳۰ ثانیه طوا میکشد.

۱ – در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید بدلیل اینکه لینک دانلود محصول به ایمیل شما به صورت خود کار فرستاده میشود.

۲ – بعد از انجام عملیات پرداخت ، لینک دانلود در همان لحضه به شما نشان داده میشود و به ایمیل شما نیز ارسال میشود ، خواهشمندیم از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل فرمایید.

۳ – بعد از انجام عملیات پرداخت کد پیگیری برای شما به نمایش در میآید بهتر است آن را در جایی ذخیره کنید برای پیگیری های بیشتر.

۴ – در صورت هرگونه مشکل در پرداخت میتوانید در پایین همین مطلب در قسمت نظرات مشکل خود را اعلام فرمایید یا با ایمیل آدرس ahadian2@gmail.com و یا شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۸۶۷۷۰ و یا شماره تلفن ۰۲۱۳۳۵۰۳۶۴۶ با ما در تماس باشید.

۵ – در صورتی که ایمیل از ما دریافت نکردید به پوشه espam میل خود مراجعه کنید.

نـظــــر کـاربــران

نـظــــرات و پــیام های شما برای ما مـهـم اسـت.تاکنون پیامی برای این مطلب ثبت نشده است شما اولین شخصی باشید که پیام میگذارد
مطالـب مرتـبـط

لطفا از مطالـب مرتـبـط دیدن فرمایید.تماس با ما

  • میدان شهدا - خیابان ایران - خیابان مهدوی پور پلاک 30 -شرکت تهران آی تی و مستر آی تی
  • 09121486770
  • 02133503646
  • ahadian2@gmail.com
کلیه حقوق مادی و مادی این اثر برای مستر آی تی محفوظ است
با مــا در تـــماس باشید
تلفن : 02133503646
تلفن همراه : 09121486770
ایمیل : ahadian2@gmail.com
آدرس : میدان شهدا خیابان ایران خیابان مهدوی پور پلاک 20