دانلود پروژه گرافیک کامپیوتری OCR

موضوع : دانلود پروژه گرافیک کامپیوتری OCR یا نویسه‌خوانی نوری

محتویات پروژه : ۱۸ صفحه پروژه گرافیک کامپیوتری با فرمت word ، ۱۸ صفحه پروژه گرافیک کامپیوتری با فرمت pdf

موضوعات مورد بحث در پروژه :

۱- مقدمه

نویسه‌خوانی نوری که با سرواژه‌ی OCR شناخته می‌شود، عبارت است از بازشناسی خودکار متون موجود در تصاویر اسناد و تبدیل آنها به متون قابل جستجو و ویرایش توسط رایانه. تصویر سند غالبا توسط روبشگر و یا دوربین دیجیتال تولید می‌شود و شامل تعدادی پیکسل با رنگهای مختلف و سطوح روشنایی گوناگون است. از دید انسان، یک سند ممکن است ارزش اطلاعاتی زیادی داشته باشد، لیکن از دید رایانه تصویر یک سند با تصویر یک منظره تفاوتی ندارد، چرا که هر دوی آنها مجموعه‌ای از پیکسل‌ها هستند. برای اینکه بتوان از اطلاعات نوشتاری تصویر سند استفاده کرد، باید به نحوی نوشته‌های موجود در سند را بازشناسی کرد. چنین کاری توسط نرم‌افزارهای نویسه‌خوان نوری انجام می‌شود. …

۲- تاریخچه ocr

شاید فکر کنید که تاریخچه OCR به بیش از یکی دو دهه پیش برنمی‌گردد ولی چنین تصوری درست نیست.

نخستین بار در سال ۱۹۲۹ یک آلمای به نام گوستاو توشک  Gustav Tauschek، امتیاز OCR  را ثبت کرد. پرواضح که OCR  او یک نرم‌افزار نبود بلکه یک ماشین مکانیکی بود که مجهز به قالب‌های پیش‌فرض و یک وسیله تشخیص نور بود. ….

۳- فناوری OCR چیست ؟

OCR که سررشته کلمات Optical Character Recognition می باشد، به تکنیکی اطلاق می شود که در طی آن یک برنامه کامپیوتری متون موجود درتصاویر …

۴- مقایسهOCR  فارسی با لاتین

برای زبانهای لاتین مانند انگلیسی و فرانسه از سالها قبل نرم افزارهای OCR بوجود آمده و سیر تکاملی خود را طی نموده اند. اما متأسفانه….

۵- انواع OCR

در زبان‌های دیگر، به ویژه زبان‌هایی که با حروف لاتینی نوشته می‌شوند، سال‌هاست که از OCR استفاده می‌شود. اما در ایران دو سه سالی است که به فکر استفاده از OCR در زبان فارسی افتاده‌ایم. ….

۶- فارسی ما و مشکلات آن

۷- شباهت حروف

۸- بازشناسی حروف و الگو

۹- مدل‌سازی یا پردازش زبانی

۱۰- بانک‌های ما و دیگران

۱۱- سرنوشت OCR دست‌نویس

۱۲- اصطلاحات پایه ای OCR

۱۳- ICR چیست؟

۱۴- برسی قابلیت های  ocr های فارسی

تذکر : کلیپ زیر با موضوع پروژه ربطی ندارد و فقط جهت آشنایی دانشجویان با مبحث OCR است

قیمت : ۵۰۰۰ تومان ، پنج هزار تومان

نکات مهم در هنگام خرید آنلاین از مسترآیتی

توجه :در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید و همچنین شما میتوانید از تمامی در گاه های بانکی اقدام به پرداخت کنید ، پس از پرداخت لینگ دانلود به ایمیل شما ارسال میشود.

توجه : عملیات خرید آنلاین و ارسال لینک دانلود به ایمیل شما به صورت خودکار انجام شده و کمتر از ۳۰ ثانیه طوا میکشد.

۱ – در هنگام خرید از ایمیل واقعی خود استفاده کنید بدلیل اینکه لینک دانلود محصول به ایمیل شما به صورت خود کار فرستاده میشود.

۲ – بعد از انجام عملیات پرداخت ، لینک دانلود در همان لحضه به شما نشان داده میشود و به ایمیل شما نیز ارسال میشود ، خواهشمندیم از صحت ایمیل خود اطمینان حاصل فرمایید.

۳ – بعد از انجام عملیات پرداخت کد پیگیری برای شما به نمایش در میآید بهتر است آن را در جایی ذخیره کنید برای پیگیری های بیشتر.

۴ – در صورت هرگونه مشکل در پرداخت میتوانید در پایین همین مطلب در قسمت نظرات مشکل خود را اعلام فرمایید یا با ایمیل آدرس ahadian2@gmail.com و یا شماره تلفن ۰۹۱۲۱۴۸۶۷۷۰ و یا شماره تلفن ۰۲۱۳۳۵۰۳۶۴۶ با ما در تماس باشید.

۵ – در صورتی که ایمیل از ما دریافت نکردید به پوشه espam میل خود مراجعه کنید.

نـظــــر کـاربــران

نـظــــرات و پــیام های شما برای ما مـهـم اسـت.تاکنون پیامی برای این مطلب ثبت نشده است شما اولین شخصی باشید که پیام میگذارد
مطالـب مرتـبـط

لطفا از مطالـب مرتـبـط دیدن فرمایید.تماس با ما

  • میدان شهدا - خیابان ایران - خیابان مهدوی پور پلاک 30 -شرکت تهران آی تی و مستر آی تی
  • 09121486770
  • 02133503646
  • ahadian2@gmail.com
کلیه حقوق مادی و مادی این اثر برای مستر آی تی محفوظ است
با مــا در تـــماس باشید
تلفن : 02133503646
تلفن همراه : 09121486770
ایمیل : ahadian2@gmail.com
آدرس : میدان شهدا خیابان ایران خیابان مهدوی پور پلاک 20